Kurumsal Seo

20
ağu
0

Kurumsal Seo


Kurumsal Seo Nedir ?


Genelde işletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google reklam hizmetine ayırdığınız paranın çoğu boşa gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1’i ürün veya hizmetinizden satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce lira çöpe gider, kazanan Google, KAYBEDEN SİZ OLACAKSINIZ!

Bu yüzden arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için başarılı kurumsal SEO uzmanı kiralayabilirsiniz, böylece KAZANAN SİZ OLUN!
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz.


Biz profesyonel şekilde kurumsal sitelere çalışma yapmaktayız, müşterilerimizin hepsi de hizmetimizden memnunlar, çünkü bizim için ilk önce müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Zaten ilk sayfaya yükselme garantimiz de vardır, eğer belirli süre içinde Google sıralamada anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya yükselmezseniz, paranızı iade ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmadan önce Google’daki anahtar kelimelerde sıranızı öğrenebilirsiniz, veya biz ilk önce gereken bilgileri analiz ederek rapor vereceğiz, siz de kararınızı ona göre verebilirsiniz.
Bir Cevap Yazın

Join in