• Web Tasarim

  • Seo & Sem

  • Danismanlik


HAKKIMIZDAÇağdaş iş ortamında iletişimin büyük ölçüde bilgisayar ortamına taşınmasıyla, bu alanda hizmet veren kişi ve kuruşlara duyulan ihtiyaç arttı. Öte yandan bankacılık ve finans sektöründen, tasarım, pazarlama ve reklam sektörüne kadar tüm alanlarda farklı yapılanmalar oluştu.

Bilgisayar ağına ve programlarına, reklâm kampanyalarına, web sitelerine, internetten satış için yatırımlar yapmaya hazırlanan şirketler, artık güvenilir bir danışmanlık hizmeti arıyorlar. Birkaç yıl öncesine kadar yetenekli amatör gençler bu açığı kapatmaya çalıştılar. Ancak günümüzde sektörün durulmaya ve netleşmeye başlamasıyla ve bilgisayarlı sistemlerin her noktaya hakim olmasıyla birlikte, amatör hizmetler yetersiz kalmaya başladılar.

Vhisne ekibi bir araya getirdiği birikimlerini, güncel bilgi ve teknikler, etkin kadrolarla zenginleştirdi. Özetle bilgisayar ağları kurmak ve işletmek, danışmanlık, web sitesi tasarımı, elektronik ticaret, multimedia ve her türlü dijital grafik çalışmaları, sunumlar ve kurumsal kimlik ile çağdaş reklam hizmetleri için gelenekselliğin yanı sıra çağdaş bir konsept geliştirdi.

Vhisne, tüm şirketlerin ihtiyacı olan alanlarda, dünya standartlarında hizmet verdiği için onur duyuyor. Sizleri de Vhisne ailesine katılmaya davet ediyor. Böylece tüm bilgisayar ve internet sorunlarınıza, reklam ve tanıtım işlerinize çözüm olmayı vaat ediyor.