E-ticaret Seo

20
ağu
0

E-ticaret Seo
E-ticarette Neden Seo ?


Her geçen gün yeni bir e-ticaret sitesinin yayın hayatına başladığı günümüz internet dünyasında rakiplerinizden sıyrılmak, bir adım daha öne geçmek ve hayalinizi süsleyen sipariş oranlarına kavuşmak istiyorsanız; yapmanız gereken doğru ve etkili pazarlama yöntemlerine başvurmak olmalıdır. Google Adwords ve Facebook Marketing gibi ücretli reklam mecraları maliyet açısından bütçenizde ciddi giderlerin oluşmasına yol açacağı için, çok daha kalıcı bir alana yatırım yapmanız tavsiye edilir: SEO!

Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünleri Google’da arayan ziyaretçilerin siteniz üzerinden alışveriş yapmasını sağlamak, ancak doğal ve etkili sonuç veren SEO çalışmalarıyla mümkündür. Gelişen algoritmalara karşı anlık çözüm üreten vhisne ekibi ise, e-ticaret alanında faaliyet gösteren siteleri arama motorlarında daha görünür kılmak adına etkili çalışmalara imza atmaya hazır durumdadır.
Farkımız Nedir ?Sunuyor olduğu SEO çalışmalarıyla hem hedeflediğiniz kelimelerde, hem de satışını gerçekleştirdiğiniz ürün aramalarında daha üst sıralarda yer almanıza olanak tanıyan vhisne; haftada 2 kez tarafınıza raporlama sağlarken sektörde meydana gelen yeniliklerden haber veren bültenleri de tarafınıza aktarıyor. Bu sayede satışlarınızı arttırmak için sitenize özel çeşitli ipuçları, site içi ve dışı optimizasyon önerileri gibi bir çok detaylı bilgiye ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Yükselme ve raporlama garantisiyle de beraber gelen e-ticaret SEO çalışmasıyla ilgili soru ve sorunlarınız için bizimle mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilmeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

Join in